Mayıs 28, 2016

HİZMETLER

Akaryakıt Pompaları Servisi

Akaryakıt pompalarının her türlü servis ihtiyacı tarafımızdan yerinde giderilir. İstekleriniz ve pompanızdaki arızalara göre servis elemanlarımız siz neredeyseniz oraya gelir ve yerinde onarım hizmetlerini garantili olarak vermektedir.

Ara Mamul Üretimleri

Karaca Akaryakıt Pompaları öncelikli olarak kendi pompalarının bileşenleri ürettiği gibi diğer marka akaryakıt pompalarının da sarf malzemelerini üretmekte ya da muadil ürün geliştirmektedir. Aynı zamanda üretimi durmuş marka/model akaryakıt pompalarının yedek parçaları da tarafımızdan aslına uygun olarak üretilip tarafımızdan satılmaktadır. Ara mamüllerin montajı için siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yerinde montaj hizmeti de verilmektedir.

Patlamadan Korunma Dökümanı (PKD)

Firmamız yılların tecrübesini Patlamadan Korunma Uzmanı Sertifikası alarak resmileştirmiştir. PKD hazırlanması yasal zorunluluktur ve diğer İş Güvenliği / Acil Durum Eylem Planına entegre olarak hazırlanmalıdır, bu yönüyle de ciddi bir iştir. Ayrıca firma olarak, daha önce hazırlattığınız PKD lerin değerlendirmelerini ve ürün uyumluluklarını denetleyebilir, kurallara uygun olmayan ürünlerin değişimi konusunda da teknik destek sağlayabiliriz.

 

Akaryakıt Pompaları Revizyonu

Unutmayın ki eski/hurda makine yoktur, bakımsız makine vardır. Elinizdeki akaryakıt pompalarınızı atölyemizde orjinaline uygun iç ve dış tamamen yeniliyor 1 yıl garantili olarak teslim ediyoruz. Talep ederseniz Sanayi Bakanlığı mühürlemesini de yaptırıyoruz.

Otomasyon Sistemleri Kurulumu

K Sistem markamız ile offline ve internet üzerinden çalışma, kart sınırlaması ya da montajı gibi ekstra masraflar olmaması, RFID kart, raporlamala, Sanal Tank sistemi, satış ekranı görüntüleme, araç tanımlama, limitleme, kilometre takibi, Excel raporlama ve daha bir çok özellik.

Pompa Tesisatı Kurulumu

Akaryakıt ve tank arasındaki emiş, basınç, havalandırma,geri dönüş tesisat işleri tarafımızdan yapılmaktadır. Ayrıca satın aldığınız tankların yerleştirilmesi ve ilgili tesisatların montajı hizmeti de tarafımızdan verilmektedir.

Akaryakıt Pompası / Akaryakıt İstasyonu Elektrik Tesisatı

Şantiyenizde ya da istasyonunuzda yapılacak pompa elektrik tesisatı ya da tadılatları tarafımızdan kurallarına uygun şekilde yapılmaktadır.

Akaryakıt Pompaları Hidrolik Ünite TamiratI

Eski kullanmadığınız ya da aktif olarak kullandığınız akaryakıt pompalarınızın hidrolik ünitelerinin bakımları orjinal parçalarla esasına uygun olarak yapılır. Bu hizmetimiz sadece istasyon sahiplerine değil tüm sektöre yöneliktir. Elinizdeki tüm hidrolik üniteler tarafımızdan onarımı yapılır, adresinize teslim edilir.

Akaryakıt Pompaları Sarf Malzemeleri Satışı

Akaryakıt pompalarınızın; Hortum, Tabanca, Kayış, Filtre, Hortum rekoru, Aydınlatma Ekipmanları, Tuş Takımı, Ekran gibi zamanla bozulabilen her türlü akaryakıt pompasının tüm malzemeleri tedarik edilir ve talep ederseniz servis hizmetimizle montajı gerçekleştirilir.

NEDEN BİZ?

7/24 Servis
Sizi asla yarı yolda bırakmıyoruz. 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.
Size Özel Pompa
Pompanız kendi atölyemizde, sizin ihtiyaçlarınıza göre üretilir.
Yerli Üretimin Avantajı
Parça, bekleme, bulamam derdiniz yok.
Her Markaya Servis
Karaca Pompa'da marka ayrımı yapmadan hizmet veririz.
İkinci El Pompa
Pompa satmak mı istiyorsunuz? Pompa almak mı istiyorsunuz?

Hemen Arayın

Uzun Vadede Kazanın
Kendi pompanızla maliyetlerinizi düşürün ve kesintisiz operasyon yapın.

BİZE ULAŞIN

İhtiyaçlarınızı ayrıntılarıyla gözden geçirmek,
size özel planımızı oluşturmak için bizi ziyaret edin.

10007 SOKAK NO: 18/24 ULUKENT SANAYI BÖLGESI MENEMEN - İZMİR
info@karacapompa.com.tr
+90 232 328 1111 faks: +90 232 328 1420